Chron

Vítejte v sekci novin Chron! Zde naleznete náš ChronBlog a jeho články, aktuální čísla Chronu a všechny další potřebné infromace.
5. číslo Chronu!

5. číslo Chronu!

Vážení čtenáři, přinášíme vám online verzi 5. čísla Chronu, vydaného u příležitosti V. workshopu XXVII. ročníku Pražského studentského summitu. Přejeme příjemné čtení!

číst více
3. Číslo Chronu!

3. Číslo Chronu!

Vážení čtenáři, vážené čtenářky, 3. číslo Chronu, vydané k III. přípravnému setkání XXVII. ročníku si přečtěte níže nebo si jej stáhněte na odkazu zde. Chron XXVII 3 Final

číst více
1. Číslo Chronu!

1. Číslo Chronu!

Jeden z najvzdelanejších ľudí, ktorých poznám počas prednášky vyhlásil: "Vysoko postavení ľudia v našej (českej) politike, majú poradcov, ktorí nemajú znalosti ani bakalárskeho študenta.". Pre zdôraznenie absurdity situácie, toto povedal v kontexte raketovej obrany a...

číst více
XXVI. ročník je za námi

XXVI. ročník je za námi

XXVI. ročník Pražského studentského Summitu je za námi. Účastníci ve svých schránkách v těchto dnech nalézají vzpomínkové balíčky s diplomy a přípravy na další ročník jsou již v plném proudu. Conference Book, ve kterém se ohlížíme za průběhem ročníku, si můžete...

číst více

O Chronu

Oficiální noviny Pražského studentského summitu od roku 1995, které vycházejí na vybraných přípravných setkáních a na závěrečné konferenci. 

Chron (dříve Chronicle) informuje o dění na Summitu a přináší relevantní texty o společnosti, politice a mezinárodních vztazích. V neposlední řadě publikuje rozhovory s významnými osobnostmi.

Redakce

Anna Marie Podlipná

Anna Marie Podlipná

předsedkyně G20, šéfredaktorka Chronu

anna.marie.podlipna@amo.cz

více informací ▼

Aniččiným prvním dětským snem bylo stát se pilotkou stíhačky. Posléze se rozhodla, že přeci jen raději bude spisovatelkou, a proto teď zcela logicky nastupuje na Přírodovědeckou fakultu. Pravděpodobně ji najdete na nádraží, jak si vybírá vlak pro další ze svých spontánních výletů bez předem stanoveného cíle. Díky téhle své zálibě tak už ve vlaku zvládne napsat báseň (nebo vlastní medailonek), či uvařit čínskou polévku. Radost jí udělá dobrá hudba a špatné vtipy, kromě toho má v oblibě chození po horách, pohoršování lidí zpíváním na ulici a koupáním v kašnách nebo chaotické vaření.

Partneři Chronu