Pro účastníky

Máte-li jakýkoliv dotaz související s účastí na Summitu a nevíte, které konkrétní osobě napsat, napište nám prosím na summit@amo.cz. Zajistíme, aby se váš email dostal na správné místo.

Pro partnery

Jste-li partnerem Summitu nebo chcete-li se jím stát, kontaktujte prosím Pavlu Hrabcovou, hlavní koordinátorku.

Pro média

V případě, že zastupujete média a máte zájem o více informací o projektu, neváhejte kontaktovat naši hlavní koordinátorku, Pavlu Hrabcovou.

Vedení projektu

Pavla Hrabcová

Pavla Hrabcová

chief coordinator

pavla.hrabcova@amo.cz

Matěj Frouz

Matěj Frouz

zástupce hlavní koordinátorky

matej.frouz@amo.cz

Radek Mazuch

Radek Mazuch

zástupce hlavní koordinátorky

radek.mazuch@amo.cz

Širší vedení projektu

Karolína Oškerová

Karolína Oškerová

koordinátorka vnějších vztahů

karolina.oskerova@amo.cz

více informací ▼

Doposud strávila Karolína třetinu svého vysokoškolského studia v zahraničí. Aby se po vyčerpání Erasmů nenudila, rozhodla se začít se studiem práv. Výjimečně zatím neplánuje nikam odjet. Občas si s chutí vyjede na kole do přírody a často se snaží být vtipná, přestože jí to vůbec nejde. Má ráda dobré víno a cestování. A lidi, co cestují a pijí víno..

Pavel Fišer

Pavel Fišer

organizační koordinátor

pavel.fiser@amo.cz

více informací ▼

Pavel je na Summitu již pátým rokem a po čtyřech letech působení ve svém oblíbeném DISEC tentokrát poprvé zastoupí roli organizačního koordinátora. Pavlovou vášní je nejen cestování a mezinárodní vztahy, ale také geocaching. Takže kdybyste ho náhodou zahlédli při prohledávání nějakého roští, tak to bude právě proto, že hledá kešku.

Tomáš Kovář

Tomáš Kovář

koordinátor regionů a účastnického servisu

tomas.kovar@amo.cz

více informací ▼

Mezi svými známý též jako Profesor, a to ještě ani nenastoupil na vysokou. Záběr jeho koníčků je příliš široký, k čemuž se navíc až moc jednoduše nechává strhnout do nejrůznodivnějších příhod. Nakonec, takhle se i dostal na Summit. O všem by rád něco věděl a všechno by chtěl vyzkoušet, ale ach, ta vytrvalost... Na Summit přichází až z dalekého východu, tak se nedivte, až bude zmateně bloudit po Praze, neschopen pochopit místní.

Členové přípravného týmu

Všichni členové přípravného týmu mají email ve tvaru jmeno.prijmeni@amo.cz. Jejich seznam najdete na stránce níže.