Pro účastníky

Máte-li jakýkoliv dotaz související s účastí na Summitu a nevíte, které konkrétní osobě napsat, napište nám prosím na summit@amo.cz. Zajistíme, aby se váš email dostal na správné místo.

Pro partnery

Jste-li partnerem Summitu nebo chcete-li se jím stát, kontaktujte prosím Michaela Doušu, zástupce hlavního koordinátora.

Pro média

V případě, že zastupujete média a máte zájem o více informací o projektu, neváhejte kontaktovat našeho koordinátora vnějších vztahů, Jáchyma Jarolíma.

Vedení projektu

Tomáš Mígl

Tomáš Mígl

hlavní koordinátor

tomas.migl@amo.cz

více informací ▼

Tomáš si po 6 letech v orgánu (ať už jako delegát či člen předsednictva) letos vyzkouší vedení Summitu společně s Terkou a Michalem. Je fanoušek hromadné dopravy a zvláště cestování vlakem. Studuje 2 školy, ale od září už snad jen jednu (nepřekvapivě právnickou fakultu UK). Pochází z Dominikálních Pasek. Skautuje a má to moc rád, protože to leckdy umožňuje opustit na chvíli civilizaci.

Tereza Jedličková

Tereza Jedličková

zástupkyně hlavního koordinátora

tereza.jedlickova@amo.cz

více informací ▼

Terka pochází z Hané a stále se tak stoprocentně nesmířila s tím, že je ok, aby musela chodit do kopce. Její účast na projektu, jehož kancelář je asi ve 150. patře bez výtahu je tak důkazem nejen jejího odhodlání překonávat překážky, ale i toho, že ten projekt za něco stojí.

Michael Douša

Michael Douša

zástupce hlavního koordinátora

michael.dousa@amo.cz

více informací ▼

Michael se už v životě smířil s mnoha věcmi, co mu ale ještě pořád dává zabrat, je skutečnost, že některé věci vtipné v jeho hlavě nejsou vtipné mimo ni. Studuje práva, občas se vrací do rodného Děčína šířit noviny z Prahy, raději ale žije v “Kdo přežije: Žižkov”. Rád nadává na obecně populární a prospěšné věci jako kopce a MHD (ano, nemá rád vlaky), protože je to boomer v zoomerském těle.

Širší vedení projektu

Jáchym Jarolím

Jáchym Jarolím

koordinátor vnějších vztahů

jachym.jarolim@amo.cz

více informací ▼

Jáchym je na summitu třetím rokem a poprvé v přípravném týmu. I když měří bezmála dva metry, nemusíte se ho bát. Je extrovert a rád poznává nové inspirativní lidi, kterých na summitu potkal už spoustu. Kromě toho rád jezdí na kajaku, i když po ukončení své závodní kariéry už jen rekreačně. Od podzimu bude studovat marketingovou komunikaci a PR na Univerzitě Karlově a jeho dalším cílem je se po dlouhých letech studia němčiny konečně naučit mluvit německy.

Kateřina Drápelová

Kateřina Drápelová

koordinátorka účastnického servisu

katerina.drapelova@amo.cz

více informací ▼

Kačka studuje třetí ročník zubního lékařství v Brně a sní o tom, že jednou bude zubařkou na malé hezké vesnici blízko hor nebo na Vysočině, odkud pochází.

Kromě koukání lidem na zuby je milovník hokeje, hor, demokracie a dobrých lidí. A taky dobrého čaje - věří totiž, že u dobrého čaje se vždycky vše vyřeší.

Zároveň má i zadní vrátka - pokud by nevyšlo zubní, bude lesník nebo převozník. Na oboje už trénuje.

Tomáš Brabec

Tomáš Brabec

organizační koordinátor

tomas.brabec@amo.cz

více informací ▼

Tom nemá rád písmenko Š. O to horŠí tak je, že se jedno objevilo i v jeho jméně. Sice má rád hořké pivo a kvalitní kávu, často ho však objevíte s batohem někde mimo civilizaci. Obzvlášť se vyžívá v turbochůzi do kopce a komfortním spánku na vysoce nekomfortních místech. Až pojedete ze summitu domů, můžete využít jeho během let nasbíraných znalostí dopravních spojení, vlaky jsou jeho druhá láska. Myslí si, že je gramatický guru, ale i mistr tesař se někdy utne:(

Členové přípravného týmu

Všichni členové přípravného týmu mají email ve tvaru jmeno.prijmeni@amo.cz. Jejich aktuální seznam najdete na stránce níže.