Pro účastníky

Máte-li jakýkoliv dotaz související s účastí na Summitu a nevíte, které konkrétní osobě napsat, napište nám prosím na summit@amo.cz. Zajistíme, aby se váš email dostal na správné místo.

Pro partnery

Jste-li partnerem Summitu nebo chcete-li se jím stát, kontaktujte prosím Michaela Doušu, hlavního koordinátora XXIX. ročníku.

Pro média

V případě, že zastupujete média a máte zájem o více informací o projektu, neváhejte kontaktovat Viktórii Olléovou, naši koordinátorku vnějších vztahů.

Vedení projektu

Michael Douša

Michael Douša

Hlavní koordinátor XXIX. ročníku

michael.dousa@amo.cz

více informací ▼

Michael se už v životě smířil s mnoha věcmi. Co mu ale ještě pořád dává zabrat, je skutečnost, že některé věci vtipné v jeho hlavě nejsou vtipné mimo ni. Studuje práva a občas se vrací do rodného Děčína šířit noviny z Prahy. Raději ale žije v „Kdo přežije: Žižkov”. Rád nadává na obecně populární a prospěšné věci jako kopce a MHD (ano, nemá rád vlaky), protože je to boomer v zoomerském těle.

Anna Marie Podlipná

Anna Marie Podlipná

zástupkyně hlavního koordinátora

anna.marie.podlipna@amo.cz

více informací ▼

Anička je doma všude tam, kde se nachází milí lidé, pěkné výhledy nebo dobré jídlo. Ideálně všechno dohromady. Ze všeho nejradši ale zkouší nové věci. V G20 se proto letos s radostí podílí na tom, aby se něco nového na Summitu mohli naučit i ostatní. Radost jí dělá dobrá hudba a špatné vtipy, skauting i vystupování se slam poetry. Ve zbytcích volného času zve lidi na kafe nebo vyráží na cesty, u nichž není nikdy předem jisté, jestli ji zavedou do gruzínských hor, na břeh Baltu, nebo na předměstí Brna.

Dominik Merta

Dominik Merta

zástupce hlavního koordinátora

dominik.merta@amo.cz

více informací ▼

Domča, milovník dobrého jídla, při svých kulinářských experimentech přišel na to, že není na škodu, když si pokrm dobře okořeníte. To samé platí i v životě. Aby jeho studium na Přírodovědecké fakultě UK nebylo tak mdlé, dodává mu na zajímavosti brigáda v kině a již čtvrtá účast na Pražském studentském summitu. I po tak dlouhé době si zachovává lásku a věrnost k Evropské unii, takže i letos ho mimo jiné najdete v tomto modelu. Mezi další věci, které ho baví, patří sbírání a hraní karet Magic: The Gathering. Rád si zapaří na počítači nebo se na něm věnuje e-sportovým aktivitám. Nepohrdne ani dobrým filmem či hodně hlasitým poslechem oblíbené muziky.

Širší vedení projektu

Viktória Olléová

Viktória Olléová

koordinátorka vnějších vztahů

viktoria.olleova@amo.cz

více informací ▼

Viki pochází z Turca, kde prý mají tu nejčistší slovenštinu. Praha jí přirostla k srdci natolik, že tu nejen studuje humanitní vědy na Karlově univerzitě, ale rozhodla se být i součástí letošního ročníku Summitu. Ten sice jako takový ještě nezažila, ale je stálicí podobných projektů na Slovensku. Také byste se měli připravit na její denní dávku pořekadel a přísloví, kterých má v hlavě až až. Nevydrží dlouho na jednom místě, ale procházet se a filozofovat dokáže až do rána. Jen málokdy ji střetneš bez úsměvu na tváři, užívá si čas s lidmi, současné umění, focení, fakt dobrou hudbu a má slabost pro architekturu. A jestli chceš vidět ty nejzajímavější místa Prahy s poutavým výkladem, tady jsi na správné adrese.

Ngoc Nguyen

Ngoc Nguyen

programová koordinátorka

ngoc.nguyen@amo.cz

více informací ▼

Ivet ve své drobné postavě skrývá cílevědomou a nezávislou ženu, která se dokáže postavit za to, v co věří. Avšak je občas netrpělivá. Několikrát se své kamarády třeba pokusila naučit jíst s hůlkami, ale tuto činnost, dle jejích slov, necítí v kostech. Z tohoto důvodu nad všemi již dávno zlomila hůl(ky). Můžete ji však rozveselit tím, že jí přinesete kávu, milk tea nebo jídlo. Je to veliký gurmán a její nálada se odvíjí od toho, zda je najezená či ne.

Tomáš Brabec

Tomáš Brabec

organizační koordinátor

tomas.brabec@amo.cz

více informací ▼

Tom je typický Jihočech, který má rád svůj klid, ale do všeho se pouští naplno. Má sice rád hořké pivo a kvalitní kávu, často ho však najdete s batohem někde mimo civilizaci. Obzvlášť se vyžívá v turbochůzi do kopce a komfortním spánku na vysoce nekomfortních místech. Když už není čas vyrazit mimo město, sbírá zkušenosti v marketingové centrále našich jižních sousedů. Až pojedete ze Summitu domů, můžete využít jeho znalostí dopravních spojení, které během let nasbíral  – vlaky jsou jeho tajná láska.

Prokop Válek

Prokop Válek

koordinátor kreativních projektů

prokop.valek@amo.cz

více informací ▼

Prokop miluje politologii a moc rád to dává najevo. Libuje si ve vysvětlování skutečné definice populismu a z celého srdce nesnáší pravolevé spektrum, které je i přes svou nechuť nucen používat. Snaží se mezi svými kamarády zosobňovat personu předního filmového kritika, ve skutečnosti má ale problém se nedívat pořád na ty samé seriály. Každý ví, že je jeho slabostí Comeback, který poslouchá před spaním a umí ho skoro celý citovat. Největší radost mu udělá, když se s ním někdo začne bavit o Taylor Swift, a naivně si myslí, že je její hudba indie a on originální. Doufá, že se jednou prosadí jako novinář. Zatím je jeho největším úspěchem a pýchou to, že o něm při moderování debaty Zbyněk Stanjura řekl, že je „horší než Česká televize”.

Členové přípravného týmu

Všichni členové přípravného týmu mají email ve tvaru jmeno.prijmeni@amo.cz.
Složení předsednictev a backoffice XXVIII. ročníku Pražského studentského summitu naleznete níže.
Podobu týmu XXIX. ročníku vám představíme v průběhu června 2023.