Pro účastníky

Máte-li jakýkoliv dotaz související s účastí na Summitu a nevíte, které konkrétní osobě napsat, napište nám prosím na summit@amo.cz. Zajistíme, aby se váš email dostal na správné místo.

Pro partnery

Jste-li partnerem Summitu nebo chcete-li se jím stát, kontaktujte prosím Michaela Doušu, zástupce hlavního koordinátora.

Pro média

V případě, že zastupujete média a máte zájem o více informací o projektu, neváhejte kontaktovat našeho koordinátora vnějších vztahů, Jáchyma Jarolíma.

Vedení projektu

Tomáš Mígl

Tomáš Mígl

hlavní koordinátor

tomas.migl@amo.cz

více informací ▼

Tomáš si po 6 letech v orgánu (ať už jako delegát či člen předsednictva) letos vyzkouší vedení Summitu společně s Terkou a Michalem. Je fanoušek hromadné dopravy a zvláště cestování vlakem. Studuje dvě školy, ale od září už snad jen jednu (nepřekvapivě Právnickou fakultu UK). Pochází z Dominikálních Pasek. Skautuje a má to moc rád, protože to leckdy umožňuje na chvíli opustit civilizaci.

Tereza Jedličková

Tereza Jedličková

zástupkyně hlavního koordinátora

tereza.jedlickova@amo.cz

více informací ▼

Aby Terka unikla stresům studia v Azkabanu (PF UK), zkouší často dost odlišné formy odreagování. S kamarády vyráží do kina na to nejhorší, co může česká kinematografie nabídnout, a s hlasitým smíchem a lamentováním se pouští do umělecké kritiky. Poslouchá vážnou hudbu. Zkoumá různé kouty Youtube. Stará se o kočku. Nebo taky dělá Summit – aktivitu, která jí dává v dnešním zběsile se točícím světě obrovsky smysl.

Michael Douša

Michael Douša

zástupce hlavního koordinátora

michael.dousa@amo.cz

více informací ▼

Michael se už v životě smířil s mnoha věcmi. Co mu ale ještě pořád dává zabrat, je skutečnost, že některé věci vtipné v jeho hlavě nejsou vtipné mimo ni. Studuje práva a občas se vrací do rodného Děčína šířit noviny z Prahy. Raději ale žije v „Kdo přežije: Žižkov”. Rád nadává na obecně populární a prospěšné věci jako kopce a MHD (ano, nemá rád vlaky), protože je to boomer v zoomerském těle.

Širší vedení projektu

Jáchym Jarolím

Jáchym Jarolím

koordinátor vnějších vztahů

jachym.jarolim@amo.cz

více informací ▼

Jáchym je v přípravném týmu již druhým rokem. Ačkoliv měří bezmála dva metry, nemusíte se ho bát. Je extrovert a rád poznává nové inspirativní lidi, kterých na Summitu potkal už spoustu. Studuje marketingovou komunikaci a PR a své poznatky ze školy díky Summitu využívá v praxi. V rámci svého pracovního života momentálně prozkoumává korporátní sféru prostřednictvím nejmenované německé společnosti.

Kateřina Drápelová

Kateřina Drápelová

koordinátorka účastnického servisu

katerina.drapelova@amo.cz

více informací ▼

Kačka studuje čtvrtý ročník zubního lékařství v Brně a pomalu a jistě se přibližuje svému snu stát se zubařkou na malé hezké vesnici (ideálně na Vysočině, odkud pochází). Kromě koukání lidem na zuby je milovník hokeje, hor, demokracie a dobrých lidí – možná i proto je na Summitu už třetí rok. Letos bude zastávat post koordinátorky účastnického servisu, skrz který se bude snažit delegátům zajistit hezký život na projektu.

Tomáš Brabec

Tomáš Brabec

organizační koordinátor

tomas.brabec@amo.cz

více informací ▼

Tom je typický Jihočech, který má rád svůj klid, ale do všeho se pouští naplno. Má sice rád hořké pivo a kvalitní kávu, často ho však najdete s batohem někde mimo civilizaci. Obzvlášť se vyžívá v turbochůzi do kopce a komfortním spánku na vysoce nekomfortních místech. Když už není čas vyrazit mimo město, sbírá zkušenosti v marketingové centrále našich jižních sousedů. Až pojedete ze Summitu domů, můžete využít jeho znalostí dopravních spojení, které během let nasbíral  – vlaky jsou jeho tajná láska.

Členové přípravného týmu

Všichni členové přípravného týmu mají email ve tvaru jmeno.prijmeni@amo.cz. Jejich aktuální seznam najdete na stránce níže.