Pro účastníky

Máte-li jakýkoliv dotaz související s účastí na Summitu a nevíte, které konkrétní osobě napsat, napište nám prosím na summit@amo.cz. Zajistíme, aby se váš email dostal na správné místo.

Pro partnery

Jste-li partnerem Summitu nebo chcete-li se jím stát, kontaktujte prosím Michaela Doušu, hlavního koordinátora XXIX. ročníku.

Pro média

V případě, že zastupujete média a máte zájem o více informací o projektu, neváhejte kontaktovat Viktórii Olléovou, naši koordinátorku vnějších vztahů.

Vedení projektu

Michael Douša

Michael Douša

hlavní koordinátor XXIX. ročníku

michael.dousa@amo.cz

více informací ▼

Michael je studentem Právnické fakulty Univerzity Karlovy. Se Summitem jej pojí dlouholeté zkušenosti z pozice účastníka, na něž navázal prací v přípravném týmu. Z pozice hlavního koordinátora se kromě vedení projektu věnuje především fundraisingu a komunikaci s partnery. Pochází z Děčína, kam se vrací rád. Stejně tak rád věnuje svoje úsilí učení se hraní na různé hudební nástroje, britskému humoru především v literární formě a prozkoumává různé kouty Evropy.

Anna Marie Podlipná

Anna Marie Podlipná

zástupkyně hlavního koordinátora

anna.marie.podlipna@amo.cz

více informací ▼

Anička je studentkou Přírodovědecké fakulty UK. Summit jí otevřel nové obzory a umožnil vyzkoušet si spoustu nových věcí, letos se proto z pozice zástupkyně hlavního koordinátora snaží o to, aby se to samé mohlo stát i dalším lidem. Má tak na starost všechno, co souvisí se vzdělávací stránkou celého projektu a aktivitami Summitu na školách a v regionech. Pochází z Plzně, kde kromě toho taky pomáhá s vedením skautského oddílu. Ve volném čase mimoto ráda cestuje vlakem do předem neznámých destinací, chodí po horách, čte všechno, co jí zrovna přijde pod ruku, a vystupuje se slam poetry.

Dominik Merta

Dominik Merta

zástupce hlavního koordinátora

dominik.merta@amo.cz

více informací ▼

Dominika po dvou letech v roli ministra Lucemburska v modelu EU a dalších dvou letech v pozici náměstka generální tajemnice modelu EU jeho summití cesta zavedla na pozici ZHK. Letos se bude starat o informační systém, sekretariát adelegáty v rámci účastnického servisu. Narodil se, vyrůstal, bydlí a studuje v Praze. Pokud netráví čas s učivem nebo tvorbou všemožných systémových tabulek, tak ho najdete při e-sportových aktivitách nebo v hernách s Magic kartami v ruce. Navíc nepohrdne dobrým jídlem (i tím vlastním), baví ho poslech oblíbené muziky nebo snění o tom, kde všude ještě nebyl.

Širší vedení projektu

Viktória Olléová

Viktória Olléová

koordinátorka vnějších vztahů

viktoria.olleova@amo.cz

více informací ▼

Viki pochází z Turca, kde prý mají tu nejčistší slovenštinu. Praha jí přirostla k srdci natolik, že tu nejen studuje humanitní vědy na Karlově univerzitě, ale rozhodla se být i součástí letošního ročníku Summitu. Ten sice jako takový ještě nezažila, ale je stálicí podobných projektů na Slovensku. Také byste se měli připravit na její denní dávku pořekadel a přísloví, kterých má v hlavě až až. Nevydrží dlouho na jednom místě, ale procházet se a filozofovat dokáže až do rána. Jen málokdy ji střetneš bez úsměvu na tváři, užívá si čas s lidmi, současné umění, focení, fakt dobrou hudbu a má slabost pro architekturu. A jestli chceš vidět ty nejzajímavější místa Prahy s poutavým výkladem, tady jsi na správné adrese.

Ivet Nguyen

Ivet Nguyen

programová koordinátorka

ivet.nguyen@amo.cz

více informací ▼

 Ivet je studentkou oboru Mezinárodní studia a diplomacie na Fakultě mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické. Na Pražském studentském summitu se bude letos věnovat programové sekci projektu, přičemž minulý ročník strávila v předsednictvu modelu NATO, a také byla delegátkou v HRC a UNEP na 24. a 25. ročníku Summitu. Pochází z Plzeňského kraje a za celý svůj život bydlela ve 4 různých českých městech, přičemž teď většinu času tráví v Praze na Vinohradech. Ve svém volném čase převážně spí nebo s kamarády tráví čas v kavárnách.

Tomáš Brabec

Tomáš Brabec

organizační koordinátor

tomas.brabec@amo.cz

více informací ▼

Tomáš je studentem Česko-německých studií na Fakultě sociálních věd UK a již druhým rokem se na Summitu věnuje organizační stránce projektu, předtím strávil tři roky jako delegát a na rok našel svůj druhý domov v předsednictvu výboru SPECPOL. Pochází z Českých Budějovic, kde by chtěl přece žít každý, ale sní o životě na samotě na blízké Šumavě nebo v Novohradských horách. Absolvoval dlouhodobou stáž v Rakouské národní turistické centrále a letošní rok stráví na univerzitě v Regensburgu. Užívá si cestování na všechny způsoby, ideálně stopem, vlakem nebo pěšky po nepříliš známých končinách Evropy, ale najdete ho i v pražských kavárnách u espressa tonic.

Prokop Válek

Prokop Válek

koordinátor kreativních projektů

prokop.valek@amo.cz

více informací ▼

Prokop je studentem politologie a mezinárodních vztahů na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Na přípravě Pražského studentského summitu se podílí druhým rokem, tři roky se ho rovněž účastnil jako delegát. V letošním ročníku se poprvé ujímá role koordinátora, na starosti má vedení tvůrčích projektů a vnitřní vztahy v přípravném týmu. Pochází z malebného Opavska, srdce ho ale vždy táhlo do víru velkoměsta. Ve svém volném čase rád zkoumá taje politiky a médií, miluje kino a všechny dobré i špatné filmy. Často ho najdete se sluchátky v uších, když poslouchá podcasty nebo milovanou Taylor Swift.

Členové přípravného týmu

Všichni členové přípravného týmu mají email ve tvaru jmeno.prijmeni@amo.cz.
Složení předsednictev a backoffice nadcházejícího XXIX. ročníku Pražského studentského summitu naleznete níže.