Pro účastníky

Máte-li jakýkoliv dotaz související s účastí na Summitu a nevíte, které konkrétní osobě napsat, napište nám prosím na summit@amo.cz. Zajistíme, aby se váš email dostal na správné místo.

Pro partnery

Jste-li partnerem Summitu nebo chcete-li se jím stát, kontaktujte prosím Dalibora Stehna, hlavního koordinátora.

Pro média

V případě, že zastupujete média a máte zájem o více informací o projektu, neváhejte kontaktovat našeho hlavního koordinátora, Dalibora Stehna.

Vedení projektu

Dalibor Stehno

Dalibor Stehno

hlavní koordinátor

dalibor.stehno@amo.cz

více informací ▼

Dalibor studuje sociologii a mediální studia v Brně. Rád objevuje nové věci. Rozšiřuje si obzory chozením na koncerty kapel, který by si nejspíš nikdy neposlechl (a většinou už neposlechne). Rád kouká na pořady o vaření, aby se dozvěděl, jak se dělají jídla, která většinou nakonec neuvaří. Co se ale nikdy nebojí zkusit je objevování a míchání nových drinků, kterými příjemně překvapuje kromě sebe i svoje kamarády. S ještě větší vervou se letos pouští do Summitu jako hlavní koordinátor.

František Novotný

František Novotný

zástupce hlavního koordinátora

frantisek.novotny@amo.cz

více informací ▼

František na Summitu působí druhým rokem ve vedení projektu, jako zástupce hlavního koordinátora. Jeho hlavní zodpovědností je tedy úroveň vzdělávání na Summitu. Tématu vzdělávání se věnuje dlouhodobě. Studuje bezpečnostní studia na Univerzitě Karlově a studijně se zajímá o ozbrojené vnitropolitické konflikty.

Širší vedení projektu

Anna Cerhová

Anna Cerhová

koordinátorka účastnického servisu

anna.cerhova@amo.cz

více informací ▼

Anička miluje různá divná přísloví, přirovnání a rčení. Když byla ještě malým pívem, maminka jí říkala, že jednou bude prezidentkou zeměkoule. A jelikož na každém šprochu pravdy trochu, studuje politologii a veřejnou politiku na FSV UK. Původně se sice chtěla stát krotitelkou tygrů, ale pozdě bycha honiti. Mezi její záliby patří zejména lamentování nad vším možným a dobré jídlo, protože co je lepší, než mít v bříšku jako v pokojíčku?

Petra Hubatková

Petra Hubatková

koordinátorka pro vnitřní záležitosti

petra.hubatkova@amo.cz

více informací ▼

Petra studuje psychologii a environmentální studia. Od života toho moc nechce, jenom by se jednou ráda zbavila závislosti na kofeinu, kterou si během studia vypěstovala. Naštěstí díky psychologickým modelům změny chování teoreticky ví, jak na to. Na duši ji nejvíc pohladí, když je v prostředí, které je aspoň trochu podobné přírodě. Jejím životním snem je pak utéct do hor a lesů a stát se profesionální divoženkou.

Jan Doležal

Jan Doležal

koordinátor vnějších vztahů

jan.dolezal@amo.cz

více informací ▼

Na Summitu je mnoho talentovaných studentů marketingu a PR, a proto je Honza na pozici koordinátora vnějších vztahů už třetí právník v řadě. Mezi jeho záliby patří pořizování fotografií, které nikdy nikdo neuvidí, testování sluchu přátel svou tichomluvou a příležitostné sbírání lidové slovesnosti. Rád o sobě píše ve třetí osobě.

Tomáš Kosub

Tomáš Kosub

programový a technický koordinátor

tomas.kosub@amo.cz

více informací ▼

Profesně již téměř summití rentiér bude letos dohlížet na produkci dopoledního programu a doprovodných akcí. Z rozumného ostraváka se musel adaptovat na studenta žijícího v Praze, který se zabývá bezpečnostními studii. Ve volném čase se vášnivě věnuje sportům, u kterých nemusí nic dělat. Je tedy profesionálem v intenzivním sledování biatlonu, Formule 1, nespočtu seriálů a je také zastánce toho, aby se elektronické sporty staly regulérním sportem olympijským.

Pavel Fišer

Pavel Fišer

organizační koordinátor

pavel.fiser@amo.cz

více informací ▼

Pavel je na Summitu již pátým rokem a po čtyřech letech působení ve svém oblíbeném DISEC tentokrát poprvé zastoupí roli organizačního koordinátora. Pavlovou vášní je nejen cestování a mezinárodní vztahy, ale také geocaching. Takže kdybyste ho náhodou zahlédli při prohledávání nějakého roští, tak to bude právě proto, že hledá kešku.

Členové přípravného týmu

Všichni členové přípravného týmu mají email ve tvaru jmeno.prijmeni@amo.cz. Jejich seznam najdete na stránce níže.