Pro účastníky

Máte-li jakýkoliv dotaz související s účastí na Summitu a nevíte, které konkrétní osobě napsat, napište nám prosím na summit@amo.cz. Zajistíme, aby se váš email dostal na správné místo.

Pro partnery

Jste-li partnerem Summitu nebo chcete-li se jím stát, kontaktujte prosím Lucii Vodvářkovou, hlavní koordinátorku.

Pro média

V případě, že zastupujete média a máte zájem o více informací o projektu, neváhejte kontaktovat našeho koordinátora vnějších vztahů, Vojtěcha Obuškeviče.

Vedení projektu

Lucie Vodvářková

Lucie Vodvářková

hlavní koordinátorka

lucie.vodvarkova@amo.cz

více informací ▼

Lucka pochází z Ústí, studuje práva a mezinárodní vztahy s BSS v Brně a vede Pražský studentský summit. Tráví tedy dost času ve vlaku, kde se většinou snaží dohánět, co nestihla. Ve volných chvílích ráda posedí s kamarády u kafe nebo piva, případně si zaleze k některému seriálu. Než se stala hlavní koordinátorkou, vedla UNEP a zájem o ochranu životního prostředí v ní zůstává dodnes. Když Lucka zrovna Summit přímo nedělá, tráví čas s lidmi ze Summitu, nebo vypráví těm, co ho neznají, jak je super. 

Matěj Frouz

Matěj Frouz

zástupce hlavní koordinátorky

matej.frouz@amo.cz

více informací ▼

Matěj je letos na summitu již téměř třetinu svého života (přesně 31,8%). Roční období tak poznává podle čísla workshopu skoro stejně dobře jako podle počasí nebo ministra zdravotnictví. Za ty roky se něco naučil a tak letos hodně přemýšlí o tom, jak se mu to stalo a jak by to mohl způsobit i ostatním.

Širší vedení projektu

Vojtěch Obuškevič

Vojtěch Obuškevič

koordinátor vnějších vztahů

vojtech.obuskevic@amo.cz

více informací ▼

Vojtovi je 21 let a studuje politologii a mezinárodní vztahy na FSV UK. Doma má psa (fenu), vodní želvu, pěstuje rajčata, někdy chodí běhat nebo hraje na kytaru. Má rád cestování a vaření, naopak nemá rád zimu. Bojí se, v co až může přerůst jeho záliba ve lněném oblečení.

Jan Pytela

Jan Pytela

koordinátor techniky a školení

jan.pytela@amo.cz

více informací ▼

Honza sice studuje už třetí rok ve Vídni, ale Corona ho přesvědčila, že vzdálenost na mapě je jen číslo, a tak se na Summitu (zase) rozhodl zůstat. Ve volných chvílích své kamárády obohacuje random fakty o okolním světě a sní o tom, že se stane ředitelem zeměkoule.

Štěpán Komárek

Štěpán Komárek

programový koordinátor

stepan.komarek@amo.cz

více informací ▼

Štěpán se cítí trochu jako cestovatel časem – letos načíná již třetí ročník vysokoškolského studia, i když v lavicích pražské právnické fakulty strávil všehovšudy jeden semestr. Part time barista a kuchař, co vás rád pohostí veganským dortíkem či připraví epesní espresso. Ve volném čase (kterého je čím dál tím méně) rád leze po horách, běhá či hraje na trumpetu. Korona ho naučila mnohé – nejdůležitější však bylo zjištění, že dělat Summit má smysl i v časech nejtěžších.

Pavel Fišer

Pavel Fišer

organizační koordinátor

pavel.fiser@amo.cz

více informací ▼

Pavel pochází z jižních Čech, kde by chtěl po dostudování i žít, protože Praha mu k srdci zatím úplně nepřirostla. Aktuálně studuje ekonomii na VŠE. Má rád přírodu a cestování. Pavel je spíše introvert, a proto působí na pozici organizačního koordinátora, kde se po něm nevyžaduje moc veřejného vystupování.

Tereza Jedličková

Tereza Jedličková

koordinátorka regionů a účastnického servisu

tereza.jedlickova@amo.cz

více informací ▼

Terka pochází z Hané a stále se tak stoprocentně nesmířila s tím, že je ok, aby musela chodit do kopce. Její účast na projektu, jehož kancelář je asi ve 150. patře bez výtahu je tak důkazem nejen jejího odhodlání překonávat překážky, ale i toho, že ten projekt za něco stojí.

Členové přípravného týmu

Všichni členové přípravného týmu mají email ve tvaru jmeno.prijmeni@amo.cz. Jejich aktuální seznam najdete na stránce níže.