Pro účastníky

Máte-li jakýkoliv dotaz související s účastí na Summitu a nevíte, které konkrétní osobě napsat, napište nám prosím na summit@amo.cz. Zajistíme, aby se váš email dostal na správné místo.

Pro partnery

Jste-li partnerem Summitu nebo chcete-li se jím stát, kontaktujte prosím Lucii Vodvářkovou, hlavní koordinátorku.

Pro média

V případě, že zastupujete média a máte zájem o více informací o projektu, neváhejte kontaktovat našeho koordinátora vnějších vztahů, Vojtěcha Obuškeviče.

Vedení projektu

Lucie Vodvářková

Lucie Vodvářková

hlavní koordinátorka XXVII. ročníku

lucie.vodvarkova@amo.cz

více informací ▼

Lucka permanentně nestíhá, protože, kromě strkání nosu do všeho možného na Summitu, dělá ještě dvě školy, prokrastinuje nad nadměrným množstvím seriálů, nutí všechny okolo sebe třídit odpad a dává slovům divné koncovky. Když jí přeci jen zbyde čas, lidi z Prahy přesvědčuje, že bydlet v Brně je fajn, a těm ostatním to samé tvrdí o Ústí nad Labem.

Matěj Frouz

Matěj Frouz

zástupce hlavní koordinátorky

matej.frouz@amo.cz

více informací ▼

Roztříštěnost Matějových zájmů je poznat už z toho, že rád kouká jak na ragby, tak na závody kuliček. Rád vymýšlí slovní hříčky a rád by měl želvu jménem Želvis Presley. Summit mu před lety otevřel oči, když mu ukázal, že není jediný a nejchytřejší mladý člověk zajímající se o politiku, ba dokonce je spousta mnohem zajímavějších lidí, než je on. Celou dobu, co na Summitu je, ho baví nechávat se ostatními inspirovat. 

Širší vedení projektu

Vojtěch Obuškevič

Vojtěch Obuškevič

koordinátor vnějších vztahů

vojtech.obuskevic@amo.cz

více informací ▼

Vojtovi je 20 let a studuje politologii a mezinárodní vztahy na FSV UK. Doma má psa (fenu), vodní želvu, pěstuje rajčata, někdy chodí běhat nebo hraje na kytaru. Má rád cestování a vaření, naopak nemá rád zimu.

Pavel Fišer

Pavel Fišer

organizační koordinátor

pavel.fiser@amo.cz

více informací ▼

Tohle je Pavel. Přestože studuje v Praze, vždycky se rád vrací na jih Čech, kde vyrůstal a kde by chtěl jednou i žít. Má rád všechny žijící tvory (teda hlavně zvířata, lidi moc ne) a především psy. Zároveň se rád toulá v přírodě, kde si dokáže nejlépe odpočinout. V současnosti studuje ekonomii na bombastické VŠE, mimo to se zajímá například o historii.

Členové přípravného týmu

Všichni členové přípravného týmu mají email ve tvaru jmeno.prijmeni@amo.cz. Jejich seznam z minulého ročníku najdete na stránce níže.