Pro účastníky

Máte-li jakýkoliv dotaz související s účastí na Summitu a nevíte, které konkrétní osobě napsat, napište nám prosím na summit@amo.cz. Zajistíme, aby se váš email dostal na správné místo.

Pro partnery

Jste-li partnerem Summitu nebo chcete-li se jím stát, kontaktujte prosím Dalibora Stehna, hlavního koordinátora.

Pro média

V případě, že zastupujete média a máte zájem o více informací o projektu, neváhejte kontaktovat našeho hlavního koordinátora, Dalibora Stehna.

Vedení projektu

Dalibor Stehno

Dalibor Stehno

hlavní koordinátor

dalibor.stehno@amo.cz

více informací ▼

Dalibor studuje sociologii a mediální studia v Brně. Rád objevuje nové věci. Rozšiřuje si obzory chozením na koncerty kapel, který by si nejspíš nikdy neposlechl (a většinou už neposlechne). Rád kouká na pořady o vaření, aby se dozvěděl, jak se dělají jídla, která většinou nakonec neuvaří. Co se ale nikdy nebojí zkusit je objevování a míchání nových drinků, kterými příjemně překvapuje kromě sebe i svoje kamarády. S ještě větší vervou se letos pouští do Summitu jako hlavní koordinátor.

František Novotný

František Novotný

zástupce hlavního koordinátora

frantisek.novotny@amo.cz

více informací ▼

František je na Summitu již dlouho a zažil toho mnoho. Druhý rok ve vedení projektu se bude především snažit ostatní v týmu obtěžovat svými načerpanými zkušenostmi. Ve volném čase například rád hraje deskové hry či diskutuje o téměř jakémkoliv zajímavém tématu. Již brzy se začne potýkat s oborem bezpečnostních studií.

Širší vedení projektu

Jan Papajanovský

Jan Papajanovský

koordinátor techniky a rozvoje týmu

jan.papajanovsky@amo.cz

více informací ▼

Jan působí na Summitu již čtvrtým rokem. Tři roky strávil v Radě bezpečnosti OSN jako předseda a místopředseda, v současnosti zastává pozici koordinátora rozvoje týmu a techniky. Mimo Summit se aktivně věnuje lokální politice v České Kamenici, kde byl v říjnu 2018 zvolen starostou. Dále působil jako analytik na Ministerstvu financí ČR, podílel se na organizaci Českého modelu amerického kongresu a také má zkušenosti s učením základů společenských věd.

Hanka Nguyen

Hanka Nguyen

programová koordinátorka

hanka.nguyen@amo.cz

více informací ▼

Hanka je v přípravném týmu třetím rokem, první rok strávila jako místopředsedkyně DISEC, druhý rok jako koordinátorka Modelu NATO. Letos má na starost především dopolední program, zvaní hostů, komunikaci s ambasádami, doprovodné akce a minisimulace. Studuje prvním rokem dvojobor politologie a mezinárodní vztahy na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity a druhým rokem Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. Mimo to dříve působila v advokátní kanceláři jako paralegal a v současnosti pracuje jako recruiter pro BCG.

Tadeáš Zíka

Tadeáš Zíka

koordinátor vnějších vztahů

tadeas.zika@amo.cz

více informací ▼

Ted je v přípravném týmu čtvrtým rokem, z toho tři roky strávil v UNESCO jako předseda a místopředseda a tento rok dohlíží na PR. Mimo Summit se věnuje studiu čtvrtého ročníku Právnické fakulty UK a nově poznává svět železnice ve společnosti Leo Express. Předtím několik let působil na studentských pozicích v advokátní kanceláři a dlouhodobě se podílel na sportovním zpravodajství SvětFormule.cz jako redaktor a šéfredaktor.

Členové přípravného týmu

Všichni členové přípravného týmu mají email ve tvaru jmeno.prijmeni@amo.cz. Jejich seznam najdete na stránce níže.