Pro účastníky

Máte-li jakýkoliv dotaz související s účastí na Summitu a nevíte, které konkrétní osobě napsat, napište nám prosím na summit@amo.cz. Zajistíme, aby se váš email dostal na správné místo.

Pro partnery

Jste-li partnerem Summitu nebo chcete-li se jím stát, kontaktujte prosím Pavlu Hrabcovou, hlavní koordinátorku.

Pro média

V případě, že zastupujete média a máte zájem o více informací o projektu, neváhejte kontaktovat naši hlavní koordinátorku, Pavlu Hrabcovou.

Vedení projektu

Pavla Hrabcová

Pavla Hrabcová

hlavní koordinátorka

pavla.hrabcova@amo.cz

více informací ▼

Kromě kvalitního spánku a dobrého jídla Pája zbožňuje trávit čas se svojí láskou – černobílým Jackem Russelem Teriérem. Jejím snem je totiž živit se výcvikem psů, a proto již pátým rokem studuje na VŠE. Na Summitu začíná svůj 7 rok a za tu dobu zde poznala spoustu skvělých a inspirativních lidí, kteří ji pomohli ukázat, že narozdíl od jejího pejska svět není černobílý.

Matěj Frouz

Matěj Frouz

zástupce hlavní koordinátorky

matej.frouz@amo.cz

více informací ▼

Roztříštěnost Matějových zájmů je poznat už z toho, že rád kouká jak na ragby, tak na závody kuliček. Rád vymýšlí slovní hříčky a rád by měl želvu jménem Želvis Presley. Summit mu před lety otevřel oči, když mu ukázal, že není jediný a nejchytřejší mladý člověk zajímající se o politiku, ba dokonce je spousta mnohem zajímavějších lidí, než je on. Celou dobu, co na Summitu je, ho baví nechávat se ostatními inspirovat. 

Radek Mazuch

Radek Mazuch

zástupce hlavní koordinátorky

radek.mazuch@amo.cz

více informací ▼

Protože Radkovi přijde nedostatečný čas trávený čtením dlouhých nezáživných textů během jeho studia, rozhodl se mu zasvětit i svůj volný čas prací na Summitu. Ten je součástí jeho života už pátým rokem, a přestože na zázraky nevěří, doufá, že nadcházející ročník bude ještě lepší než ty předchozí. 

Širší vedení projektu

Karolína Oškerová

Karolína Oškerová

koordinátorka vnějších vztahů

karolina.oskerova@amo.cz

více informací ▼

Doposud strávila Karolína třetinu svého vysokoškolského studia v zahraničí. Aby se po vyčerpání Erasmů nenudila, rozhodla se začít se studiem práv. Výjimečně zatím neplánuje nikam odjet. Občas si s chutí vyjede na kole do přírody a často se snaží být vtipná, přestože jí to vůbec nejde. Má ráda dobré víno a cestování. A lidi, co cestují a pijí víno..

Pavel Fišer

Pavel Fišer

organizační koordinátor

pavel.fiser@amo.cz

více informací ▼

Tohle je Pavel. Přestože studuje v Praze, vždycky se rád vrací na jih Čech, kde vyrůstal a kde by chtěl jednou i žít. Má rád všechny žijící tvory (teda hlavně zvířata, lidi moc ne) a především psy. Zároveň se rád toulá v přírodě, kde si dokáže nejlépe odpočinout. V současnosti studuje ekonomii na bombastické VŠE, mimo to se zajímá například o historii.

Tomáš Kovář

Tomáš Kovář

koordinátor regionů a účastnického servisu

tomas.kovar@amo.cz

více informací ▼

Tomáš aka Profesor, se na Summitu i v Praze ocitl tak nějak náhodou a jako do spousty jiných věcí se do toho pustil po hlavě. Kromě Summitu je to zapálený skaut a dobrovolník v neziskovkách. Když má čas, můžete ho potkat i v některém baru nebo kavárně, tak se ho nebojte zeptat třeba na utilitarismus nebo dialektiku. Taky se neurazte až si z vás začne dobírat, je to vlastně projev přátelství, i když to vypadá jako šikana

Členové přípravného týmu

Všichni členové přípravného týmu mají email ve tvaru jmeno.prijmeni@amo.cz. Jejich seznam najdete na stránce níže.