Pražský studentský summit je multidimenzionální fenomén! Stejně jako v minulém roce, i letos se Summit objeví v programu Noci fakulty na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde uspořádá pro zájemce z řad vysokoškoláků minisimulaci Rady bezpečnosti.

Téma letošní simulace bude jednání Rady bezpečnosti OSN ze dne 21. srpna 1968, které jsme už letos simulovali při příležitosti letošního 50. výročí invaze ČSSR. Vzhledem k velkému zájmu o akci jsme se rozhodli ji studentům nabídnout znovu, tentokrát při jedné z největších akcí Právnické fakulty.

Pro účast na simulaci je nutná předchozí registrace zde. Akce je určena pouze pro studenty vysokých škol a počet míst je omezen na 16. Akce proběhne 7. listopadu od 20:00 na Právnické fakultě UK.

Noc fakulty je událostí, při které na fakultě probíhá neskutečné množství seminářů, přednášek a různých vystoupení týkajících se nejenom práva, ale  i oblasti moderních technologií, životního prostředí, medicíny a mnoho dalšího. Návštěvníci se můžou ale těšit i na takové perličky, jako jsou zvířata v trestním procesu. Událost naleznete na Facebooku.

REGISTRACE NA SIMULACI JEDNÁNÍ RADY BEZPEČNOSTI