7. listopadu se Summit podruhé představil na Noci fakulty na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. Hlavním programem bylo jednání Rady bezpečnosti OSN ze dne 21. srpna 1968. Na tomto zasedání tato nejmocnější mezinárodní organizace rozhodovala o tom, jak naloží s invazí vojsk Varšavské smlouvy do Československé socialistické republiky.

Akce byla plně obsazena a dokonce se na fakultu přijelo podívat i několik středoškolských studentů, kteří si jednání nechtěli nechat ujít. Místnost pak lemovali návštěvníci, kteří se chtěli přijít podívat na to, jak se na Summitu jedná.

„Byla to velmi úspěšná akce, stejně jako vloni,” řekla k účasti Summitu na Noci fakulty její organizátorka Markéta Gregorová. „Jednání bylo velice zábavné a zároveň i profesionální a všichni účastníci se s chutí zapojovali. Z našeho pohledu organizátorů je to taková oddychová akce mezi workshopy samotného Summitu a moc jsme si večer na fakultě užili.”

Na Právnické fakultě se však Summit letos neobjevil naposledy. 24. listopadu se zde totiž odehraje II. workshop XXIV. ročníku.