Průběh XXIV. ročníku

Pražský studentský summit se skládá z celkem 5 přípravných setkání a závěrečné konference, které se uskuteční od listopadu 2018 do března 2019. Na této stránce najdete informace o všech důležitých událostech a termínech. Obsah bude postupně doplňován.
1. září 2018

Zahájení přijímacího řízení do Modelu OSN, NATO i EU. Více informací o přijímacím řízení spolu s tipy a triky, jsou k dispozici zde.

28. září 2018

Konec přijímacího řízení do Modelu OSN. Neodeslali jste ještě přihlášku? Učiňte tak přes IS Badge.

13. října 2018

Konec přijímacího řízení do Modelu EU i do Modelu NATO. Neodeslali jste ještě přihlášku? Učiňte tak přes IS Badge.

3. listopadu 2018
1. přípravné setkání

První přípravné setkání. Dopolední diskuze s odborníky, rozvoj soft-skills a vzdělávání v oblasti mezinárodních vztahů. Odpoledne program připravený týmem některého z modelů. Podrobnosti včas zveřejníme!

24. listopadu 2018
2. přípravné setkání

Druhé přípravné setkání. Dopolední diskuze s odborníky, rozvoj soft-skills a vzdělávání v oblasti mezinárodních vztahů. Odpoledne program připravený týmem některého z modelů. Podrobnosti včas zveřejníme!

15. prosince 2018
3. přípravné setkání

Třetí přípravné setkání. Dopolední diskuze s odborníky, rozvoj soft-skills a vzdělávání v oblasti mezinárodních vztahů. Odpoledne program připravený týmem některého z modelů. Podrobnosti včas zveřejníme!

26. ledna 2019
4. přípravné setkání

Čtvrté přípravné setkání. Dopolední diskuze s odborníky, rozvoj soft-skills a vzdělávání v oblasti mezinárodních vztahů. Odpoledne program připravený týmem některého z modelů. Podrobnosti včas zveřejníme!

16. února 2019
5. přípravné setkání

Páté přípravné setkání. Dopolední diskuze s odborníky, rozvoj soft-skills a vzdělávání v oblasti mezinárodních vztahů. Odpoledne program připravený týmem některého z modelů. Podrobnosti včas zveřejníme!

březen či duben 2019včas upřesníme
Závěrečná konference

Závěrečná konference vrchol celého projektu. Nejprve slavnostní zahájení s vystoupeními zajímavých hostů, poté tři dny simulovaných diplomatických jednání.