Přípravný tým

Na přípravě Pražského studentského summitu se v letošním roce podílí více než 60 dobrovolníků, studentů vysokých škol z celé ČR. Seznamte se s nimi (a odpušťe leckdy trochu odlehčené medailonky).

 

VEDENÍ PROJEKTUBACKOFFICEUNSCDISECECOSOCHRCUNEAUNODCUNESCONATOEU

Vedení projektu

Zbyněk Novotný

Zbyněk Novotný

hlavní koordinátor

zbynek.novotny@amo.cz

více informací ▼

Zbyněk je v přípravném týmu čtvrtým rokem, z toho tři roky strávil v UNEA jako předseda a místopředseda. V tomto ročníku má coby hlavní koordinátor projektu na starost fundraising a péči o přípravný tým. Studuje magisterský obor Management na Podnikohospodářské fakultě VŠE v Praze. Pár zkušeností posbíral již i mimo neziskový sektor ve společnostech Impact Hub a BCG, kde působil v HR.

František Novotný

František Novotný

zástupce hlavního koordinátora XXV. ročníku

frantisek.novotny@amo.cz

Jan Papajanovský

Jan Papajanovský

koordinátor techniky a rozvoje týmu

jan.papajanovsky@amo.cz

více informací ▼

Jan působí na Summitu již čtvrtým rokem. Tři roky strávil v Radě bezpečnosti OSN jako předseda a místopředseda, v současnosti zastává pozici koordinátora rozvoje týmu a techniky. Mimo Summit se aktivně věnuje lokální politice v České Kamenici, kde byl v říjnu 2018 zvolen starostou. Dále působil jako analytik na Ministerstvu financí ČR, podílel se na organizaci Českého modelu amerického kongresu a také má zkušenosti s učením základů společenských věd.

Hanka Nguyen

Hanka Nguyen

programová koordinátorka

hanka.nguyen@amo.cz

více informací ▼

Hanka je v přípravném týmu třetím rokem, první rok strávila jako místopředsedkyně DISEC, druhý rok jako koordinátorka Modelu NATO. Letos má na starost především dopolední program, zvaní hostů, komunikaci s ambasádami, doprovodné akce a minisimulace. Studuje prvním rokem dvojobor politologie a mezinárodní vztahy na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity a druhým rokem Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. Mimo to dříve působila v advokátní kanceláři jako paralegal a v současnosti pracuje jako recruiter pro BCG.

Tadeáš Zíka

Tadeáš Zíka

koordinátor vnějších vztahů

tadeas.zika@amo.cz

více informací ▼

Ted je v přípravném týmu čtvrtým rokem, z toho tři roky strávil v UNESCO jako předseda a místopředseda a tento rok dohlíží na PR. Mimo Summit se věnuje studiu čtvrtého ročníku Právnické fakulty UK a nově poznává svět železnice ve společnosti Leo Express. Předtím několik let působil na studentských pozicích v advokátní kanceláři a dlouhodobě se podílel na sportovním zpravodajství SvětFormule.cz jako redaktor a šéfredaktor.

Backoffice

Pavel Raus

Pavel Raus

organizační koordinátor

pavel.raus@amo.cz

více informací ▼

Pavel se po čtyřletém střídání Modelu OSN a Modelu EU rozhodl zamířit do summitího důchodu, letos ho tedy v žádném modelu nepotkáte. Mimo Summit má Pavel problém s organizací vlastního času a se všemi praktickými činnostmi. Na Summitu proto bude působit jako organizační koordinátor.

Andrea Tunysová

Andrea Tunysová

hlavní fotografka

andrea.tunysova@amo.cz

více informací ▼

Ája fotí, vaří nebo fotí, co navařila. Pak taky fotí delegáty – a tak i letos, stejně jako předchozí dva roky, ji na Summitu (ne)uvidíte hlavně za foťákem. Kromě toho ještě studuje, chodí pěšky, jezdí na kole a miluje vše, co kvete. Třeba muškát – hlavně ten moravský.

Jonathan Machander

Jonathan Machander

fotograf

jonathan.machander@amo.cz

více informací ▼

Jonathan pochází z rodiny, která se zabývala právničinou už v dobách, kdy se o vině a trestu rozhodovalo důkazem božím a názory Václava Klause mladšího se daly považovat za liberální. Jonathan v rodinném řemesle pokračuje, ale ne úplně ve stylu svých vážených teutonských předků. Jako rozptýlení a odreagování od studia si pořídil filmový foťák, se kterým ústavičně trýzní všechny své přátelé a bude s ním trýznit i účastníky letošního ročníku.

Zuzana Konečná

Zuzana Konečná

back-office

zuzana.konecna@amo.cz

více informací ▼

Zuzka začíná svůj pátý rok na Summitu. Po čtyřech letech v Modelu NATO, který bude vždy její srdcovou záležitostí, se rozhodla poznat Summit z pozice v back office. Kromě Summitu se věnuje studiu Právnické fakulty Univerzity Karlovy a volný čas ráda tráví posedáváním v pražských kavárnách.

Jakub Kopřiva

Jakub Kopřiva

back-office

jakub.kopriva@amo.cz

více informací ▼

Nedodal medailonek.

Tomáš Krause

Tomáš Krause

back-office

tomas.krause@amo.cz

více informací ▼

Studuje historii na FF UK. Pobyl dva semestry na Ústavu politologie v Jinonicích, nedostatek důstojných kaváren v okolí ho ovšem donutil k přesunu na Palachovo náměstí, kde si také krátce zaobcoval s filosofií utěšitelkou. Vyžívá se v memorování bonmotů Oscara Wildea. Vystudoval estetické gymnázium a s oblibou tvrdí, že je povrchní z hloubky.

Konstantin Sulimenko

Konstantin Sulimenko

back-office

konstantin.sulimenko@amo.cz

více informací ▼

Konstantin bude v týmu třetím rokem, stejně dlouho jako na marketingu na FSV a o rok více než na lingvistice a fonetice na FF UK. Vídat ho už budete nicméně na Summitu jen sporadicky: z UNESCO se přesunul do back office a celý zimní semestr je navíc na Erasmu ve Walesu. Ale nesmutněte. Třeba ho zase uvidíte jinde v HD kvalitě.

Rada bezpečnosti OSN (UNSC)

David Bouz

David Bouz

předseda UNSC v Modelu OSN

david.bouz@amo.cz

více informací ▼

Tohle je David. Kromě Summitu má rád počítačové hry, bizár, tramvaje, Prahu a čtení novin. Stejně jako každý slušný člověk studuje práva, často si ale říká, že měl jít radši na architekturu (případně teda řídit tu tramvaj). Kromě jeho oblíbených míst výskytu – tedy kaváren a knihkupectví – ho letos potkáte i v čele Rady bezpečnosti.

Markéta Gregorová

Markéta Gregorová

místopředsedkyně UNSC v Modelu OSN

marketa.gregorova@amo.cz

více informací ▼

Markéta musela oželet závěrečnou konferenci minulého ročníku Summitu, ale omluvenka jí prošla. Čekala ji totiž několikaměsíční stáž na misi ČR při OSN v New Yorku. Přímo v centru dění nabrala inspiraci pro nadcházející ročník. Letošní Rada bezpečnosti tedy rozhodně bude stát za to!

Radek Mazuch

Radek Mazuch

místopředseda UNSC v Modelu OSN

radek.mazuch@amo.cz

více informací ▼

Radek stráví i třetí rok na Summitu v Radě bezpečnosti, tentokrát jako jeden z místopředsedů. Kromě všeho, co se točí okolo politiky, mezinárodních vztahů a historie, má Radek rád pálivé jídlo, dlouhé filmy a knihy od Františka Kotlety. Ze všeho nejraději ale přesvědčuje ostatní o pravdivosti svých podivných názorů, byť zatím bez většího úspěchu.

Barbora Novotná

Barbora Novotná

místopředsedkyně UNSC v Modelu OSN

barbora.novotna@amo.cz

více informací ▼

Věčně zasněná a se sluchátky v uších. Bára brzy přicestuje z Liberce do Prahy, aby studovala politologii. Miluje historii a filosofii, a když zrovna nečte historické a válečné romány, snaží se je sama psát. Diví se všemu kolem sebe, nejvíce je ale okouzlena hvězdným nebem nad hlavou a mravním zákonem v ní… A tím, co všechno dokáže internet vymyslet.

Výbor pro odzbrojení a mezinárodní bezpečnost (DISEC)

Tereza Ondráčková

Tereza Ondráčková

předsedkyně DISEC v Modelu OSN

tereza.ondrackova@amo.cz

více informací ▼

Terka pochází ze stejného kraje jako „Ten, jehož jméno se stydíme vyslovit“, a to z kraje Vysočina. Má ráda vřelá objetí a ještě raději je rozdává, citronovou zmrzlinu (tu si nechává), chtěla by mít doma okamii a vždy, když ve škole zmíní chemické nebo jaderné zbraně, tak se k úžasu i úděsu ostatních zaraduje. Summit je pro ni láska a DISEC maminka.

Pavel Fišer

Pavel Fišer

místopředseda DISEC v Modelu OSN

pavel.fiser@amo.cz

více informací ▼

Pavel pochází z jihu, ale studovat se vydal do Prahy. Na Summitu už druhým rokem působí v přípravném týmu toho nejlepšího orgánu. Pavel ve svém volném čase rád cestuje, poznává nové věci a rád se podělí o své zkušenosti.

Šárka Janáková

Šárka Janáková

místopředsedkyně DISEC v Modelu OSN

sarka.janakova@amo.cz

více informací ▼

Šárka pochází z Ústí nad Labem a i přes to, že je na svůj sudetský původ náležitě hrdá, studuje už druhým rokem v Praze. Od září však na několik měsíců vymění Karlovu univerzitu za University of Kent v Anglii, kde bude studovat v rámci Erasmu. I přes to, že se svou milovanou DISEC rodinou bude první část nového ročníku spolupracovat pouze na dálku, tak doufá, že její druhý rok v tomto orgánu bude stejně skvělý jako ten minulý.

Václav Malina

Václav Malina

místopředseda DISEC v Modelu OSN a koordinátor komunikace s účastníky

vaclav.malina@amo.cz

více informací ▼

Václav je členem přípravného týmu třetím rokem, stejnou dobu je i místopředsedou DISEC. Vedle toho má na Summitu už podruhé na starost komunikaci s účastníky. Mimo Summit studuje právo a mezinárodní teritoriální studia na Univerzitě Karlově, působí jako pokladník ve spolku Mladí občané a pracuje pro Českou spořitelnu. Dříve byl praktikantem v advokátní kanceláři.

Jaroslav Kopřiva

Jaroslav Kopřiva

místopředseda DISEC v Modelu OSN

jaroslav.kopriva@amo.cz

více informací ▼

Jarda má rád jídlo, umění a cestování – nejšťastnější pak je, když se to všechno podaří spojit dohromady. Aktuálně mu ale na nic z toho nezbývá moc času, protože musí průměrně dvaadvacetkrát denně odpovědět na otázku, proč šel na práva, když na střední studoval umění.

Anna Martínková

Anna Martínková

místopředsedkyně DISEC v Modelu OSN, šéfredaktorka Chronicle

anna.martinkova@amo.cz

více informací ▼

Kdyby to šlo, bydlela by Anička v literární kavárně, aby měla pod nosem kafe i knihy. Její oblibou jsou dlouhé a složité věty, kterých se snaží se vyvarovat, rozbíjení si kolen na kole, křivé brýle a zevlování v čajovně. Chtěla by jednou učit, takže se pokouší potlačit agresivní sklony, když někdo neumí česky. Zatím se jí to na PedF UK a FFUK při studiu češtiny a ZSV daří. Léčí se ze závislosti na čokoládě a nepije pivo.

Hospodářská a sociální rada (ECOSOC)

Dalibor Stehno

Dalibor Stehno

chief coordinator

dalibor.stehno@amo.cz

Jan Adamov

Jan Adamov

místopředseda ECOSOC v Modelu OSN

jan.adamov@amo.cz

více informací ▼

Honza je třetím rokem v týmu, ECOSOC je však jeho premiérou. Pokračuje ve studiu práv, kde ho stále baví ježdění páternosterem. Jako malý nesnášel odpolední spánek, až ve 22 pak zjistil, že je to vlastně ideální způsob prokrastinace. Odkládáním věcí na poslední chvíli se z něj stal necertifikovaný expert na multitasking.

David Prchlík

David Prchlík

místopředseda ECOSOC v Modelu OSN

david.prchlik@amo.cz

více informací ▼

David má jako jeden z mála členů přípravného týmu kladný vztah ke sportu. I přes to, že na jeho těle pravděpodobně není část, která by nebyla zasažena nějakým sportem způsobeným úrazem, na sport stále nezanevřel. To dokládá i fakt, že udělá z přípravného týmu nejvíc kliků na jeden zátah. Mimoto stráví příští semestr na Erasmu v Paříži, kde pravděpodobně bude pokračovat ve své zálibě v odkládání věcí na co nejzazší možný čas.

Magdalena Rozlívková

Magdalena Rozlívková

místopředsedkyně ECOSOC v Modelu OSN

magdalena.rozlivkova@amo.cz

více informací ▼

Mája je již druhým rokem místopředsedkyní ECOSOC. Černější než její duše je snad už jen její ranní káva. I přesto však o sobě s oblibou tvrdí, jak rozkošné a neškodné stvoření je. Pokouší se studovat práva, velice ráda vaří dobroty a ani tu největší misku phở bo by nevyměnila za svého mopsíka.

Jiří Palounek

Jiří Palounek

místopředseda ECOSOC v Modelu OSN

jiri.palounek@amo.cz

více informací ▼

Tohle je Jirka. Jirka má rád: Summit, knihy (hlavně filozofii a fantasy), jídlo (podle některých doktorů ho má rád až moc až moc), učení se jazyků (kromě češtiny). Jirka nemá rád: lidi (co nejsou na summitu), čárky, cokoliv co se dá nazvat pohybem, psaní medailonků o sobě samém, když ho někdo fotí.

Tereza Pulgretová

Tereza Pulgretová

místopředsedkyně ECOSOC v Modelu OSN

tereza.pulgretová@amo.cz

více informací ▼

Terezu plně vystihují dvě slova – organizovaný chaos. Když zrovna netráví život troušením cynických poznámek, nekoncertuje s kapelou, nepíše na blog, nelítá po horách nebo nejóguje, ráda si hodí nohy nahoru a vychutná si dobrý kafe. Na Summitu je letos podruhé a i přes veškerý svůj odpor k číslům se vydává vstříc ECOSOC, aby vyvážila tu jeho druhou, sociální stránku.

Rada pro lidská práva (HRC)

Jakub Drahorád

Jakub Drahorád

předseda HRC v Modelu OSN

jakub.drahorad@amo.cz

více informací ▼

Tohle je Kuba. Kuba rád nedělá nic, ale poslední dobou mu přijde, že se asi nemá moc rád, protože dělá pořád něco. Přestože tráví až moc času, co nemá, na té jediné sociální síti, co má, nemá rád medailonky. Má jednoduchou slovní zásobu a trpí nedostatkem kreativity. Proto je šťastný na Summitu. Letos už pátým rokem.

Michaela Nováková

Michaela Nováková

místopředsedkyně HRC v Modelu OSN

michaela.novakova@amo.cz

více informací ▼

Míšu, kterou Summit obohacuje již třetím rokem, letos potkáte v Radě pro lidská práva. I přes nevoli okolí Míša nejraději zpívá či fotí, po třech letech na Právnické fakultě zvažuje studium pěstování rostlin a (narozdíl od některých) má ráda delegáty.

Vojtěch Domín

Vojtěch Domín

místopředseda HRC v Modelu OSN

vojtech.domin@amo.cz

více informací ▼

Vojta je jedním z těch zvláštních lidí ze Summitu, kteří nestudují právo, mezinárodní vztahy, ekonomii, psychologii ani jiný humanitní obor. Vojta totiž studuje chemii. Takže až ho uvidíte koukat do prázdna, nedivte se, už se tak narodil. Taky se od voleb do Poslanecké sněmovny pokouší hrát na kytaru. Umí dvě písničky. Mezi jeho nejoblíbenější kratochvíle patří cyklistika, která mu jde, lezení, které mu nejde, a poslouchání alba Echoes, Silence, Patience & Grace od Foo Fighters pořád dokola. To mu jde.

Tereza Novotná

Tereza Novotná

místopředsedkyně HRC v Modelu OSN

tereza.novotna@amo.cz

více informací ▼

Tereza nezná pojem "volný čas". Neustále totiž někde běhá, leží na zádech, spí či pije kávu a čte Rimbauda v originále. Diplomacii se rozhodla vzít oklikou přes Právnickou fakultu. Ráda by totiž zjistila, co na těch lidských právech všichni mají a jakou délku má mít řetěz z kuchyně.

Simona Petrů

Simona Petrů

místopředsedkyně HRC v Modelu OSN

simona.petru@amo.cz

více informací ▼

Když se rozhodnete důkladněji prozkoumat větší část Simčiných současných či budoucích aktivit, zjistíte, že většinou z nich se více, či méně prolínají její oblíbená lidská práva. Na otázku „Proč?“ zpravidla odpovídá, že ji to prostě baví. Už se nemůže dočkat, až bude svoje nadšení na dalším ročníku Summitu předávat dál!

Markéta Popelářová

Markéta Popelářová

místopředsedkyně HRC v Modelu OSN

marketa.popelarova@amo.cz

více informací ▼

Markéta studuje na Pedagogické fakultě UK němčinu a společenské vědy. Již několikátým rokem se podílí na organizaci festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět. Proto se rozhodla zapojit se do orgánu zaměřeného právě na lidská práva. Již nyní ráda píše o dění ve světě vzdělávání, v budoucnu by se této oblasti chtěla věnovat naplno.

Enviromentální shromáždění OSN (UNEA)

Kristina Zindulková

Kristina Zindulková

předsedkyně UNEA v Modelu OSN

kristina.zindulkova@amo.cz

více informací ▼

Kristina dokončila druhý rok studia veřejné ekonomie a environmentalistiky a začíná svůj druhý rok v přípravném týmu, nikde jinde než v Environmentálním shromáždění, které si zamilovala už na první schůzce. Mezitím si ale užívá dlouhé prázdniny: chilluje na festivalech, vyhrává ve fotbálku v žižkovských hospodách, s kuchyňskou crew připravuje speciality na klimatickém kempu v severních Čechách a v srpnu se chystá s výzkumným týmem měřit slovenské lesy.

Tomáš Kosub

Tomáš Kosub

místopředseda UNEA v Modelu OSN

tomas.kosub@amo.cz

více informací ▼

Tomáš pochází z Hlučína u Ostravy, avšak "ostravský" přízvuk byste u něj hledali jen stěží. Je zapáleným příznivcem prokrastinace, které se vrcholově věnuje již několik let. Mimo to má rád kvalitní četbu a karikatury světové politiky.

Anna Plačková

Anna Plačková

místopředsedkyně UNEA v Modelu OSN

anna.plackova@amo.cz

více informací ▼

Anička má ráda jídlo a psy a malý vepříky. Studuje právo a celkem ji to baví, byť o zkouškovém z jejích úst o této škole neuslyšíte jediné pěkné slovo. Při svém studiu se zaměřuje hlavně na lidská práva, nicméně se místo HRC rozhodla už třetím rokem zůstat v UNEA, protože to je prostě srdcovka. Ve volném čase ráda hraje tenis nebo chodí do zoo.

Pavla Hrabcová

Pavla Hrabcová

místopředsedkyně UNEA v Modelu OSN

pavla.hrabcova@amo.cz

více informací ▼

Pája se po 4 delegátských letech rozhodla změnit strany a přihlásila se do sekretariátu. První polovinu ročníku stráví na Erasmu, takže ji budete moci zastihnout jedině na Skypu. Ovšem hned po návratu je připravena delegátům vše vynahradit a především donekonečna vysvětlovat, proč odznáčky se želvičkama jsou těmi nejlepšími odznáčky. Jo a má ráda kokinka a pizzu.

Václav Janáč

Václav Janáč

místopředseda UNEA v Modelu OSN

vaclav.janac@amo.cz

více informací ▼

Vašek studuje Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. Baví ho skauting, orientační běh a mezinárodní politika. I přes to, že nestuduje učitelský obor, tak již odučil více hodin než jeho kamarádi z Pedagogické fakulty. Pražského studentského summitu se účastní poprvé - jako místopředseda Environmentálního shromáždění OSN.

Jan Venc

Jan Venc

místopředseda UNEA v Modelu OSN

jan.venc@amo.cz

více informací ▼

Honza občas žije až moc věcmi najednou. Pokud se vám bude zdát, že jeho účes a barva pleti nejsou úplně správné, pravděpodobně se vrátil z taneční soutěže nebo tréninku, kde dobrovolně ničí své končetiny (a partnerku). Když ho nenajdete tam, jako správný medik poctivě studuje anatomické atlasy a histologické preparáty. Nebo sedí v hospodě.

Úřad OSN pro drogy a kriminalitu (UNODC)

Jan Doležal

Jan Doležal

předseda UNODC v Modelu OSN

jan.dolezal@amo.cz

více informací ▼

Pokud právě není zaneprázdněn psaním patetické poezie, najdete Honzu obvykle blízkosti nějakého hudebního nástroje či při tvorbě nekvalitního vizuálního humoru. Jeho oblíbeným seriálem je Městečko Twin Peaks a jednou by chtěl být méně flegmatický. I když je mu to vlastně jedno.

Nikola Chvátalová

Nikola Chvátalová

místopředsedkyně UNODC v Modelu OSN

nikola.chvatalova@amo.cz

více informací ▼

Nikola je v přípravném týmu druhým rokem a letos se s ní setkáte v Úřadu OSN pro drogy a kriminalitu. Studuje v Brně evropská studia a bezpečnostní a strategická studia. Má ráda Instagram, dobrou domácí limču a zmrzlinu. A taky studium organizovaného zločinu.

Eva Poláková

Eva Poláková

místopředsedkyně UNODC v Modelu OSN

eva.polakova@amo.cz

více informací ▼

Bydlí na jihu, studuje na západě a za Summitem s radostí přijede do Prahy. Možná právě proto si Eva oblíbila „vyhlídkové jízdy” vlaků Českých drah. Přestože by se jí jako studentce práv hodila praxe v oboru, v létě ji nejčastěji potkáte s výtyčkou v Národním parku Šumava. Mimo jiné má slabost pro dobrou kávu, hudbu, psy, černou barvu a jak jinak než pro UNODC.

Filip Rück

Filip Rück

místopředseda UNODC v Modelu OSN

filip.ruck@amo.cz

více informací ▼

Filip se již druhým rokem učí marketingové magii na FSV UK a nově bude studovat sociologicko-ekonomická studia na FF UK. Největší problém v pochopení společnosti mu ale dělá absence lidské duše, kterou marně vysává ze svých přátel již 20 let. Nepřítomnost duše pro něj znamená neporozumění konceptům empatie, deadlinů a prostých témat všedního dne.

Lukáš Tamchyna

Lukáš Tamchyna

místopředseda UNODC v Modelu OSN

lukas.tamchyna@amo.cz

více informací ▼

Lukáš působí v sekretariátu Pražského studentského summitu již druhý rok, letos na pozici místopředsedy UNODC. Na Summitu je již šestým rokem. Pochází z Ostrova u Karlových Varů, kde studoval na tamním gymnáziu. V současnosti studuje na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. Mezi jeho zájmy patří například mezinárodní politika a hudba.

Matěj Frouz

Matěj Frouz

místopředseda UNODC v Modelu OSN

matej.frouz@amo.cz

více informací ▼

Matěj pochází ze Sudet a zanechalo to na něm řadu stop – Sudet je jeho slamovým pseudonymem a o Sudetech je jeden ze 2 povedených vtipů, které v životě řekl. Jeho další charakteristikou je, že ví, z jaké strany správně otevírat banány, a bude vás soudit, pokud je otevíráte špatně.

Organizace OSN pro výchovu, vědu a kulturu (UNESCO)

Petra Hubatková

Petra Hubatková

předsedkyně UNESCO v Modelu OSN

petra.hubatkova@amo.cz

více informací ▼

Moravské zjevení s úzkostně ambivalentní citovou vazbou k Praze. Stejně jako UNESC, i Petra se ráda zabývá širokým spektrem věcí, které spolu (na první pohled) nijak nesouvisí. Možná i proto studuje zdánlivě neslučitelnou psychologii a environmentální studia a už pátým rokem je Summit její nejmilejší forma prokrastinace.

Anna Cerhová

Anna Cerhová

místopředsedkyně UNESCO v Modelu OSN a koordinátorka účastnického servisu

anna.cerhova@amo.cz

více informací ▼

Anna je členkou přípravného týmu druhým rokem, oba roky zatím strávila jako místopředsedkyně UNESCO. Letos se stala i koordinátorkou účastnického servisu, takže se stará především o pohodlí účastníků projektu. Kromě Summitu se věnuje Sokolu, jehož členkou je již 18 let. Studuje politologii a veřejnou politiku na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy.

Matěj Nárožný

Matěj Nárožný

místopředseda UNESCO v Modelu OSN

matej.narozny@amo.cz

více informací ▼

Poprvé na Summitu Matěj zůstává ve stejném orgánu jako předchozí rok, a tedy jeho nejčastější cesty budou opět na ose Svitavy-Brno-Praha. Nestuduje herectví ani nehraje na žádný hudební nástroj, jak si mnozí myslí, když řekne, že navštěvuje uměleckou VŠ, kde se totiž věnuje divadelní produkci. Bez mobilu a Google kalendáře nemůže fungovat, pak by se docela jistě dostal do úzkých.

Vít Batala

Vít Batala

místopředseda UNESCO v Modelu OSN

vit.batala@amo.cz

více informací ▼

Vítek má neuvěřitelný dar dostávat se do situací, které se většinové populaci stát nemohou. Podle jeho slov je nejlepším brankářem ve fotbálku, který dosud kráčí na této planetě. Jeho zájem vzbudíte v případě, že znáte rozdíly mezi přípravou kávy v Aeropressu a V60ce, nebo detailní znalostí alb Glass animals.

Jan Kaňkovský

Jan Kaňkovský

místopředseda UNESCO v Modelu OSN

jan.kankovsky@amo.cz

více informací ▼

Honza je na Summitu podruhé, ale poprvé jako člen přípravného týmu. Mimo zájem o mezinárodní vztahy a historii hraje lední hokej a bez ustání se snaží najít rovnováhu mezi těmito dvěma aktivitami.

Eliška Křížová

Eliška Křížová

místopředsedkyně UNESCO v Modelu OSN

eliska.krizova@amo.cz

více informací ▼

Eliška je studentka, která loni absolvovala svůj první Summit. Tak moc se jí to zalíbilo, až se stala členkou přípravného týmu. Letos začne studovat mezinárodní vztahy a politologii. Snad jí to nadšení vydrží až do konce. Kromě mezinárodních vztahů má ráda tanec, kterému se věnuje od dětství. Pokud má čas, tak si přečte knížku nebo pustí seriál.

Model NATO

Rafat Kurdi

Rafat Kurdi

generální tajemník Modelu NATO

rafat.kurdi@amo.cz

více informací ▼

Rafat je na Summitu čtvrtým rokem, letos poprvé předsedá Modelu NATO. Studuje medicínu a informatiku, čímž na Summitu tvoří světlou výjimku, alespoň podle svého názoru.

Ondřej Kovanda

Ondřej Kovanda

náměstek generálního tajemníka v Modelu NATO

ondrej.kovanda@amo.cz

více informací ▼

Minulý rok na Summitu byl pro Ondřeje prvním. Ale ne posledním. Zjistil totiž, že v přípravném týmu se mu zapotí mozek i tělo, stejně jako při přebíhání mezi učebnami na Právnické fakultě Univerzity Karlovy, kde studuje. A to má rád. Přidejte k tomu cokoliv spojeného s bezpečnostní problematikou a dostanete ho kamkoliv. Třeba do Modelu NATO.

Alžběta Filipková

Alžběta Filipková

náměst. generálního tajemníka v Modelu NATO

alzbeta.filipkova@amo.cz

více informací ▼

Spolu se vstupem do Modelu NATO se Alžběta rozhodla zabojovat o zbrojní pas, aby konečně zjistila, jak ty střelné zbraně fungují. Krom extrémních sportů si libuje ve čtení pofidérních článků na všechna dostupná témata, kavárenském povalečství a především špatném humoru, kterým své přátele ráda zásobuje.

Daniel Galis

Daniel Galis

náměstek generálního tajemníka v Modelu NATO

daniel.galis@amo.cz

více informací ▼

Summit, špatný humor a ananas na pizze. Dvě z těchto položek Daniel miluje a jednu nesnáší. Když pak zrovna nepředstírá práci nebo studium práva, tak rád cestuje (určitě ale ne na Havaj), pokouší se nepřiotrávit se vlastním kulinářským umem nebo poslouchá už po padesáté v řadě tu samou náhodnou písničku.

Tony Nguyen

Tony Nguyen

náměstek generálního tajemníka v Modelu NATO

tony.nguyen@amo.cz

více informací ▼

#TohleJeTony. Na sociálních sítích tráví až moc času. Hodně času strávil i na Summitu, letošní ročník pro něj bude pátý. Na rozdíl od většiny sekretariátu z něj nebude právník ani politolog, ale markeťák. Stejně jako celý sekretariát prokrastinuje a pije kávu.

Miroslav Řehounek

Miroslav Řehounek

náměstek generálního tajemníka v Modelu NATO

miroslav.rehounek@amo.cz

více informací ▼

Miroslav, nebo raději Miro, pochází z divokých východních provincií republiky a po dvou letech pětihodinového dojíždění do Prahy a zpět se rozhodl přestěhovat se tam. A, aby se mezi workshopy nenudil, začal studovat práva. Působí v modelu NATO, protože jeho kratky moravsky přyzvuk nejde poznat, když mluví anglicky. Prý.

Model EU

Jan Spousta

Jan Spousta

generální tajemník v Modelu EU

jan.spousta@amo.cz

více informací ▼

Nedodal medailonek.

Martin Hvězda

Martin Hvězda

náměstek generálního tajemníka v Modelu EU

martin.hvezda@amo.cz

více informací ▼

Summit těžko dát jen tak bokem, holt už tu slouží druhým rokem. Těší se na nově příchozí, však budou chytří, plní elánu. EU jako model k tomu přímo předurčuje. No… někdy se hodí zavřít zvenku či studovat jednání hezky ve stínu vlastní sluje. K politice při skleničce můžeme se dostat. Focení fakt nemá rád. To je asi poznat.

Kateřina Milichová

Kateřina Milichová

náměstkyně generálního tajemníka v Modelu EU

katerina.milichova@amo.cz

více informací ▼

Katku s ohledem na blížící se konec studia čekají velké změny, Summit by si však za žádných okolností nenechala ujít. Díky tomu, že pokračuje v Modelu EU, může úspěšně navázat na svoji kariéru expertky na výrobu palačinek. Je známá jako chronický plánovač nejlépe 3 až 4 akcí najednou tak, aby nemohla stíhat vůbec nic.

Ondřej Woznica

Ondřej Woznica

náměstek generálního tajemníka v Modelu EU

ondrej.woznica@amo.cz

více informací ▼

Ondřej je dost sluníčko. Je to velký idealista, který na svět stále hledí skrze své duhové brýle. Kdysi slyšel, že pohladit zrzka nosí štěstí. Od té doby si hladí vlastní kštici každé ráno. Zda to pomohlo, stále neví. Kromě trápení štěňátek a jiné bezduché zábavy se Ondřej ve volném čase věnuje cestování, nošení šílených ponožek a jezení ovesné kaše.

Karolína Oškerová

Karolína Oškerová

náměstkyně generálního tajemníka v Modelu EU

karolina.oskerova@amo.cz

více informací ▼

Karolína je na Summitu nováček. Jakožto studentka žurnalistiky tráví nejvíce času v redakci. Pokud tam není, pravděpodobně ji najdete někde v zahraničí. Ráda totiž zneužívá program Erasmus. Cestováním se snaží vyplnit každou volnou chvíli. Má ráda sarkasmus a často o sobě tvrdí, že hodně sportuje. Spíš ji ale najdete s knihou nad skleničkou dobrého vína.

Adam Volt

Adam Volt

náměstek generálního tajemníka v Modelu EU

adam.volt@amo.cz

více informací ▼

Adam je sice v přípravném týmu nováčkem, ale na Summitu je již čtvrtým rokem. Baví ho politika, čtení, politika, jízda na kole a politika. Kvůli tomu, že už v dětství všechno věděl a na všechno znal odpověď, směřoval své kroky (dle rad rodičů) ke studiu na ředitele zeměkoule. I když nyní studuje politickou vědu, stále doufá, že se ve světě neztratí ani bez svého vysněného vzdělání.