Doprovodné akce čtvrtého workshopu

Se summitem jsou spojeny doprovodné akce, které se zpravidla konají v předworkshopové pátky. Letos se nám povedlo před čtvrtý workshop zajistit dvě události. Přečtěte si více a neváhejte se přihlásit.

Doprovodné akce před IV. workshopem

Švédská fika

Fika je kafe, coffee-break, vlastně jakákoliv svačinka. Fika se neodmítá a bez potřebných mlsností to nejde. Je to hlavně švédská tradice pro odpočinek, setkání s rodinou, přáteli, k navázání nových kontaktů. Základem je káva a k tomu se podávají různé sladkosti, ale i třeba sendviče.

Akce proběhne v pátek 24. ledna paralelně s druhou doprovodnou akcí, kterou plánujeme na odpolední hodiny. Počet míst je omezen.

Mediální seminář s MUP

Ve spolupráci s partnerem projektu, Metropolitní univerzitou v Praze i letos připravujeme Polygon / mediální seminář pro naše účastníky. Jedná se o interaktivní seminář o tyranii médií, který je spojen s praktickými cvičeními, jako je například vystupování v médiích či na veřejnosti a účastníci si také budou moci vyzkoušet takzvaný “konfrontační rozhovor”.

Akce proběhne v pátek 24. ledna paralelně s druhou doprovodnou akcí, kterou plánujeme na odpolední hodiny. Počet míst je omezen.

Nezapomeňte, že přihlašování probíhá skrze informační systém SYS od 19. prosince 20:00.