Chronicle se s novým ročníkem opět vrací a tentokrát má i pár vylepšení!

Naše noviny Chronicle, které na projektu vydáváme už od jeho prapočátků, v letošním XXIV. ročníku doznají několika změn, a to zvláště v té online formě. S novým webem přišly i nové možnosti sdílení obsahu s Vámi, našimi čtenáři. My jsme se rozhodli jich využít a přinést Vám obsah našeho periodika ještě blíže.

Tou hlavní novinkou je náš ChronBlog! Prostor, který se nám na těchto webových stránkách naskytl, budeme pravidelně každý týden plnit články ze života studentů, z mezinárodních vztahů a organizací, články o organizaci Summitu a mnoho dalšího. Hlavy našich redaktorů jsou každý rok plné nejrůznějších námětů, které se ale často na papír nevejdou a zůstanou tak navždy v pomyslných šuplících. Od teď je ale vždy najdete začátkem týdne na tomto webu.

Dále na těchto stránkách naleznete úplný archiv všech čísel, která jsme za všechny ty léta vydali a byli jsme schopni je dohledat. Samozřejmostí je zveřejňování všech aktuálních čísel, která na tomto webu naleznete už v týdnu před samotným přípravným setkáním, kde budou k dostání v tištěné verzi. Aktuální čísla si budete moci vychutnat přímo ve Vašem internetovém prohlížeči bez otravného stahování samotných .PDF souborů.

O čem byste si rádi přečetli vy? Pokud máte i Vy nápad na článek, který by se zde mohl objevit, neváhejte napsat na anna.martinkova@amo.cz!