Rozhodli jsme se posunout náš nový web zase o krok dál. A tentokrát to byl krok obrovský. Rozhodli jsme se přesunout všechny naše galerie z Flickru čítající tisíce fotografií pod naší střechu. Dobrá, možná jsme k tomu byli donuceni faktem, že Flickr se stává placenou službou a za chvíli nám začne všechny fotografie na něm uložené mazat, ale to je nepodstatný detail.

Tento problém zapříčinil i zpoždění zveřejnění fotografií z prosincového vánočního workshopu, za což se upřímně omlouváme. Nicméně teď už jsou tady! A nebojte, fotografie ze čtvrtého workshopu už jsou také na cestě. 🙂

Fotogalerii nově můžete nalézt v hlavním menu webu nebo na tomto odkazu. Momentálně ještě zachraňujeme a připravujeme fotografie ze starších ročníků, takže stránka se časem ještě bude rozšiřovat. Omluvte proto, prosím, případné nedostatky. Pokud byste měli jakékoliv podněty a nápady ke galerii nebo celému webu, rádi vám vyjdeme vstříc. Koneckonců je to web pro vás! Pište na tadeas.zika@amo.cz.

Zprávy, kterých jste si možná nevšimli: Duben 2021

I v posledním čísle letošního Chronu přinášíme výběr důležitých zpráv, které možná zapadly v množství informací podávaných médii. Přefiltrovali jsme zahraniční i domácí zpravodajské weby, aby Vám zásadní informace posledních dnů neunikly. Tradičně se dozvíte, co je nového v mezinárodních organizacích, zastavíte se na Mount Everestu, znovu se rozjedete s Českými drahami a nakonec nahlédnete do zákonodárné činnosti polského Sejmu.